4 500 sal weselnych w jednym portalu? Tak!
Portal www.lokale-wesele.pl to od 5 lat największy w Polsce portal zrzeszający lokale organizujące przyjęcia weselne. Ponad 100 000 osób miesięcznie przegląda oferty spośród już blisko 5 000 lokali.
2015-07-20, 08:50

Lokale-wesele.pl to prestiżowa baza prezentująca sale weselne, hotele, domy weselne oraz pałace z całego kraju.

Kilkuletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć wysokiej jakości usługi dla par młodych oraz właścicieli lokali organizujących wesela. Stała obserwacja potrzeb klienta i elastyczność w dostosowaniu się do nich, powoduje nieustanny rozwój serwisu. Tym samym, staramy się aby był jak najbardziej intuicyjny i funkcjonalny dla korzystających z niego, poszukujących lokalu par młodych.

Z myślą o nich, dbamy także by wizytówki były ciekawe, aktualne i merytoryczne. Staramy się pozyskać do współpracy wszystkie najciekawsze lokale na wesele, na jakie natrafiamy w całej Polsce. Wypracowana przez nas renoma powoduje, ze większość właścicieli jest zainteresowana promowaniem Swojego lokalu właśnie w portalu www.lokale-wesele.pl

Właściciele lokali mają wgląd do pełnych statystyk odwiedzin swoich wizytówek, których rzetelność gwarantuje certyfikat stat365. Dzięki temu w każdej chwili mogą zweryfikować skuteczność Swojej reklamy w serwisie www.lokale-wesele.pl.

Jeśli właściciel lokalu nie jest zadowolony z efektu reklamy, wspólnie staramy się to rozwiązać dokonując ulepszenia wygładu wizytówki lub dodatkowego jej promowania. Staramy się zaradzić wszelkim oczekiwaniom naszych klientów.

Wszystko to powoduje, że Pary Młode chcące zapoznać się z ofertą lokali w swojej okolicy, mogą to zrobić w ciągu jednego wieczoru, wraz z dokonaniem satysfakcjonującego wyboru.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą serwisu www.lokale-wesele.pl!

KONTAKT / AUTOR
Kamil Kulpa
Product Manager
Grupa Portali Weselnych
723 975 288
(33) 470 30 45
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy