4 000 filmów ślubnych na wyciągnięcie ręki.
Portal filmy-wesele.pl skupia ponad 500 kamerzystów z całej Polski. Każdy z nich prezentuje włase portfolio. W ich galeriach obejrzeć można łącznie 4 000 klipów ślubnych. Jest to największa taka baza w Polsce!
2015-07-20, 08:24

Wiele osób zastanawia się, czy film ze ślubu to dobra pamiątka, czy też w zupełności wystarczą zdjęcia. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można przeznaczyć np. na podróż poślubną. Jeżeli Wy również należycie do tej grupy, to po zapoznaniu się z ofertą naszych kamerzystów stwierdzicie, że w podróż poślubną można przecież pojechać "na stopa" :)

Gdy już zdecydujecie się uwiecznić swoje wesele na filmie, pozostaje wybór kamerzysty, któremu to zadanie powierzycie. Proste? I tak i nie.

Z jednej strony osób zajmujących się wideofilmowaniem ślubów jest w Polsce o wiele mniej niż osób zajmujących się fotografią ślubną. Rzadko też posiadają oni swoje studio stacjonarne, do którego można przyjść i zapoznać się z portfolio kamerzysty.

Z drugiej strony w dobie wszechobecnego Internetu można takich ofert poszukać w wyszukiwarce.Tu zdecydowanie zachęcamy do przeglądania katalogów firm i usług. Nad autorską stroną kamerzysty mają tą przewagę, że można w nich porównać kilka ofert (portfolio, zakres usług, cena), co być może pozwoli nam dokonać lepszego wyboru niż zapoznając się z jedną ofertą. Na pewno też pozwoli nam to zaoszczędzić czas, którego nie musimy poświęcać na wyszukiwanie ofert w natłoku różnych stron www.

Zapraszamy do obejrzenia kilku przykładowych klipów na stronie www.filmy-wesele.pl - największej w Polsce bazie osób zajmujących się widefilmowaniem ślubów i wesel. Zapewniamy, że znajdą się tam nieszablonowe propozycje:

KONTAKT / AUTOR
Kamil Kulpa
Product Manager
Grupa Portali Weselnych
723 975 288
(33) 470 30 45
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy